Recenze Fujifilm XF 56mm f/1,2 R

• kvalita zpracování
  • světelnost
  • dýchá na vás historie
  • hlasitost ostření

Samozřejmě patří mezi dražší objektivy, ale bezpochyby se vyplatí. Objektiv mám teprve chvilku, ale ihned jak dorazil jsem šel fotit a byl jsem opravdu unešen. Předtím jsem měl padesátku od Nikonu a to jsem si říkal, jaké to dělá fotky a najednou jsem zjistil, že to jde ještě lépe.

Celkově mi značka Fuji přinesla další "novou" chuť do focení. A díky kompaktnosti nyní fotím mnohem více než dříve.

Kvalita provedení objektivu: Výborná - objektiv je velmi kvalitě vyroben
Rychlost ostření: Rychlá - téměř vždy ostří okamžitě
Soudkovitost: Nepozorovatelná
Ověřený zákazník FUJIfoto.cz

Přidáno: 5. listopadu 2015

Zakoupeno v FUJIfoto.cz

• Skvely objektiv, rozhodne by nemel chybet u zadneho fotografa, ktery foti portrety. Skvele vypadajici bookeh
  • Zatim nic :-) jen doporucuji se vyhybat meznim clonam, minimalne se zhorsi ostrost

Tento objektiv by nemel chybet ve vybave. Pevne ohnisko a skvele kreslici svetelny objektiv. Portrety budou maximalne kvalitni.

Kvalita provedení objektivu: Výborná - objektiv je velmi kvalitě vyroben
Rychlost ostření: Rychlá - téměř vždy ostří okamžitě
Soudkovitost: Nepozorovatelná

www.fototipy.cz

Přidáno: 2. června 2014

Recenze: Fujifilm XF 56mm f/1,2 R | Fototipy

Pokud máte, nebo plánujete pořízení Fujifilm fotoaparátu s výměnnými objektivy a chcete fotit portréty, musíte tento objektiv mít. Konstrukce i optická kvalita jsou na vysoké úrovni a pro portrétní focení se perfektně hodí. Jediné co vás od objektivu může odradit jsou větší rozměry, váha a taky cena.

Celá recenze na www.fototipy.cz