Nikon Nikkor AF-S 180-400mm f/4E TC1,4 FL ED VR

Nikon 180–400 mm f/4E TC1,4 FL AF-S NIKKOR ED VR s ohniskovými vzdálenostmi bez vestavěného telekonvertoru: 180–400 mm a s vestavěným telekonvertorem: 252–560 mm, je složený z...
305 075 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka AQT.sk

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do měsíce • 1 variantaZdarma0 neověřených recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma97 % • 18 880 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Nikon 180–400 mm f/4E TC1,4 FL AF-S NIKKOR ED VR s ohniskovými vzdálenostmi bez vestavěného telekonvertoru: 180–400 mm a s vestavěným telekonvertorem: 252–560 mm, je složený z...

Parametry produktu

Výrobce
Určen pro
Nikon
Typ objektivu
s proměnlivým ohniskem (ZOOM)

Parametry produktu

Výrobce
Určen pro
Nikon
Typ objektivu
s proměnlivým ohniskem (ZOOM)

Popis produktu

  • Nikon 180–400 mm f/4E TC1,4 FL AF-S NIKKOR ED VR s ohniskovými vzdálenostmi bez vestavěného telekonvertoru: 180–400 mm a s vestavěným telekonvertorem: 252–560 mm, je složený z 27 optických členů v 19 skupinách, včetně 8 optických členů ze skel ED, 1 fluoritového optického členu a optických členů s antireflexními vrstvami Nano Crystal Coat) a 1 ochranný skleněný člen (s fluorovou vrstvou) + telekonvertor s 8 čočkami. Nejkratší zaostřovací vzdálenost je 2m.
  • Vestavěný telekonvertor 1,4×: prodloužení rozsahu ohniskových vzdáleností 180–400 mm (f/4) až na 560 mm (f/5,6).
  • Ostrý obraz při libovolné ohniskové vzdálenosti: získejte výhodu obrazu ostrého až do krajů obrazového pole v celém rozsahu zoomu, a to i při fotografování s plně otevřenou clonou.
  • Stabilní snímky za všech okolností: redukce vibrací umožňuje používat časy závěrky až o 4 EV delší, než by bylo jinak možné. 1 Režim redukce vibrací SPORT umožňuje spolehlivě sledovat rychle se pohybující objekty.
  • Rychlé reakce bez zpoždění: pokročilé AF sledování drží krok s rychle se pohybujícími objekty. Elektromagnetická clona zaručuje přesnější expozice při použití vysokých snímacích frekvencí.
  • Provedení do terénu: každá pohyblivá součást tubusu objektivu je plně utěsněna proti klimatickýmvlivům. Fluorová vrstva aktivně odpuzuje vodu, prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu.

Tento objektiv reaguje rychle a přesně na potřebné změny automatického zaostření. Elektromagnetická clona zaručuje přesnější expozice při použití vysokých snímacích frekvencí.

Pokročilé AF sledování drží krok s rychle se pohybujícími objekty – i v případě, že je jejich pohyb nepravidelný, rychlost jejich pohybu proměnlivá, resp. se tyto objekty rychle přibližují k fotoaparátu. Výkonnost zachycení objektu je vynikající i v okrajových částech obrazového pole. Elektromagnetická clona zaručuje konzistentní expozice.

Perfektně vyvážené tělo

Pokud pracujete až do posledního možného okamžiku nebo fotografujete dlouhé hodiny, může pro vás osvědčená ergonomie Nikon znamenat velký rozdíl.

Typické pozice zaostřovacího a zoomového kroužku byly zaměněny pro vyváženější ovládání. Se zoomovým kroužkem umístěným v přední části tubusu objektivu, přímo v místě vaší podpírající ruky, je snazší udržet stabilní pozici při zoomování. Zaostřovací i zoomový kroužek jsou vybaveny vroubkovaným povrchem umožňujícím pevné uchopení pro jisté ovládání. Prstenec se stativovým závitem je vybaven ložisky pro plynulou změnu nastavení mezi vodorovnou a svislou orientací fotoaparátu. A integrovaná patice pro montáž na stativ směřuje k přední části objektivu pro optimální vyvážení a komfortnější transport při upevnění objektivu na stativ

Provedení do terénu

Tento objektiv, který je plně utěsněný proti klimatickým vlivům, exceluje v náročných venkovních prostředích od lyžařských svahů až po oblíbená loviště medvěda hnědého.

Každá pohyblivá součást tubusu objektivu je utěsněná proti prachu a vodním kapkám. Fluorová vrstva aktivně odpuzuje vodu, prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu. Fluoritový optický člen pomáhá snižovat hmotnost objektivu. A protože budete muset v terénu měnit objektivy mnohem méně často, obrazový snímač vaší digitální jednooké zrcadlovky bude mnohem méně často vystaven vnějším vlivům.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.