Samyang 12mm f/2.2 Cine NCS CS Sony E-mount

Samyang 12mm T/2.2 Cine NCS CS je manuální širokoúhlý video objektiv určený pro bezzrcadlovky s APS-C snímačem. Díky velmi vysoké světelnosti umožňuje natáčení videa i v...
9 590 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka FotoŠkoda

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (4)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma1 984 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma3 neověřené recenzeDalší informace
Info v obchodu94 % • 1 099 recenzíDalší informace
Do měsíce • Více variantZdarma98 % • 18 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Samyang 12mm T/2.2 Cine NCS CS je manuální širokoúhlý video objektiv určený pro bezzrcadlovky s APS-C snímačem. Díky velmi vysoké světelnosti umožňuje natáčení videa i v...

Parametry produktu

Výrobce
Určen pro
Sony
Typ objektivu
s pevným ohniskem
Rozdělení podle zorného úhlu
širokoúhlé

Parametry produktu

Výrobce
Určen pro
Sony
Typ objektivu
s pevným ohniskem
Rozdělení podle zorného úhlu
širokoúhlé

Popis produktu

Samyang 12mm T/2.2 Cine NCS CS je manuální širokoúhlý video objektiv určený pro bezzrcadlovky s APS-C snímačem. Díky velmi vysoké světelnosti umožňuje natáčení videa i v horších světelných podmínkách. Clonové číslo T, které představuje skutečnou hodnotu propustnosti světla, je vyznačeno přímo na objektivu. Spolu s manuálním clonovým systémem umožňuje přesné a pohodlné natáčení za různých světelných podmínek. Ozubený ostřící kroužek je vhodný pro follow focus systém a clonový kroužek ovládá clonu hladce a tiše během fotografování pro zajištění přesnějšího ovládání.

Poprvé v historii byla použita povrchová úprava Nano Coating System (NCS) pro zajištění nejlepší kvality snímků s nízkou mírou odrazů. Tento objektiv disponuje výjimečným optickým výkonem, a to především při přenosu světla. Konstrukce tohoto objektivu se skládá z 12 členů v 10 skupinách a zahrnuje 1 hybridní asférický člen (H-ASP), 1 asférický člen (ASP) a 3 členy s extra nízkým rozptylem světla (ED). Hybridní asférický člen redukuje barevnou aberaci, což zajišťuje výjimečnou kvalitu obrazu, kontrast a vysoké rozlišení od středu až do rohů obrazového pole. Členy s extra nízkým rozptylem světla snižují barevnou aberaci tím, že minimalizují zbytečný rozptyl světla. Díky této optické konstrukci je zajištěna minimální zaostřovací vzdálenosti 0,2 m.

K dispozici je šesti lamelová kruhová clona navržená tak, aby si udržovala téměř dokonalý kruhový tvar i v případě plně uzavřeného tvaru. Pevný rám objektivu je vyroben z vysoce odolné hliníkové slitiny. Tento kompaktní a lehký objektiv je speciálně navržený pro bezzrcadlovky, aby byl snadno přenositelný. Odnímatelná sluneční clona ve tvaru květiny minimalizuje záblesky a stíny tím, že chrání objektiv před vnikem zbytečného světla.

 • HLAVNÍ VLASTNOSTI
  • vysoká světelnost F/2.2
  • povrchová úprava Nano Coating System (NCS)
  • hybridní asférický člen
  • asférický člen
  • ED členy

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Typ: video 

Stabilizace: ne

Počet lamel clony: 6

Typ ostření: manuální 

Formáty:

APS-C

Max. clona: 2,2F

Min. clona: 22F

Optická konstrukce: 12 prvků v 10 skupinách

Min. zaostřovací vzdálenost: 20 cm

Průměr: 73,6 mm

Pevná ohnisková vzdálenost: 12 mm

Barva: černá

Délka: 59 mm

Typ bajonetu:

Canon EF-M / Fuji X / MFT(m4/3) / Sony E

Hmotnost: 250 g  

OBSAH BALENÍ 1) Objektiv 2) Přední a zadní krytka

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma98 % • 9 577 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.