Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS Fisheye Sony A-mount

Samyang 12mm F2.8 ED AS NCS Fish-eye je manuální objektiv s vysokou světelností. Můžete přesně a jednoduše ovládat objektiv při snímání různých scenérií včetně poměrně tmavých...
10 990 Kč
Info v obchodu
Doporučená nabídka FUJIfoto.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Info v obchodu94 % • 1 099 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma1 984 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Samyang 12mm F2.8 ED AS NCS Fish-eye je manuální objektiv s vysokou světelností. Můžete přesně a jednoduše ovládat objektiv při snímání různých scenérií včetně poměrně tmavých...

Parametry produktu

Výrobce
Určen pro
Sony
Typ objektivu
s pevným ohniskem

Parametry produktu

Výrobce
Určen pro
Sony
Typ objektivu
s pevným ohniskem

Popis produktu

Samyang 12mm F2.8 ED AS NCS Fish-eye je manuální objektiv s vysokou světelností. Můžete přesně a jednoduše ovládat objektiv při snímání různých scenérií včetně poměrně tmavých nebo naopak příliš osvětlených situací.

Konstrukce tohoto objektivu se skládá z 12 členů v 8 skupinách zahrnující 2 asférické členy (ASP) a 3 skla s extra nízkým rozptylem světla (ED) s cílem nabídnout nejvyšší možné rozlišení. Povrchová nano úprava Nano Coating System (NCS) je použita k optimalizaci průniku světla a snížení nežádoucích záblesků a stínů. Díky této optické konstrukci disponuje minimální zaostřovací vzdáleností 0,2m k zachycení subjektů ve velmi blízké vzdálenosti.  

Rozšiřte svůj svět s 12mm objektivem typu "rybí oko" pro full frame

Extra nízký rozptyl světla (ED)

Asférický člen (ASP)

Povrchová úprava Nano Coating System (NCS) firmy Samyang

Široký a jemný ostřící prstenec 7mi lamelová kruhová clona

Velikost snímače Full Frame

Nízká chromatická aberace

Minimum záblesků a stínů

Širokoúhlý zoom

Extra nízký rozptyl světla (ED)Extra nízký rozptyl světla účinně snižuje chromatickou aberaci k zajištění vynikající obrazové kvality.

Asférické členy (ASP)Asférické členy snižují barevnou aberaci k zajištění perfektní obrazové kvality a vysokého kontrastu ke středu a rohu snímku i v případě plně otevřené clony.

Široký a jemný ostřící prstenecDíky tomuto ozubenému ostřícímu prstenci pořídíte precizní a ostré snímky v každé situaci.

Povrchová úprava Nano Coating System (NCS) firmy TamronTato povrchová nano úprava se používá k efektivnímu snížení odlesků a poskytnutí vyššího kontrastu na snímcích. 7mi lamelová kruhová clona7mi lamelová clona si udržuje téměř kruhový tvar i v uzavřeném stavu a znázorňuje sluneční paprsek stejně zářivě jako světlo hvězd.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.