Recenze Sigma 16mm f/1.4 DC DN SONY E

Ověřený zákazník Afoto

Tomáš Miksa

Přidáno: 30. září 2018

Zakoupeno v Afoto

• Pro mne all-in-one objektiv. Na výlety mi stačí jen tento a mám jistotu kvalitních fotografií za všech okolností a za jakýchkoli světelných podmínek.
  • Dílenské zpracování je špičkové
  • Perfektní kresba i v rozích, nic lepšího snad ani nelze na A6300 / 6500 pořídit. Za cenu cca. 10k dokonalý poměr cena / výkon.
  • Chybí optická stabilizace v objektivu, což jej omezuje pouze na fotografování a není příliš vhodný pro natáčení videa. Pro tyto účely ale vlastním Sony 18-105, F/4 + Zhiyun-Tech Crane Plus Gimbal, který je tou nejlepší volbou pro video.

Doporučuji. Dá se použít jak pro portrétní fotografii, tak pro focení krajinek. Vynikající je rovněž na makro záběry. Ukázková galerie: https://photos.app.goo.gl...

Kvalita provedení objektivu: Výborná - objektiv je velmi kvalitě vyroben
Rychlost ostření: Rychlá - téměř vždy ostří okamžitě