Tamron 150-600mm f/5-6.3 Di VC USD Canon

Určen pro
Canon
Typ objektivu
s proměnlivým ohniskem (ZOOM)
Rozdělení podle zorného úhlu
teleobjektivy

• , zakoupeno v Oehling CZ

• fotím ptáky ve volné přírodě (naše ptactvo cz.)
    • ve spojení s foťákem CANON 7 D velmi dobrá kombinace
    • ptáci jsou velmi pohybliví a rychlá volba výřezu je velmi důležitá
    • jedinou slabinu vidím v dostupnosti servisu, případné opravy a čištění objektivu jsou špatně dostupné a trvají dlouho

objektivy Tamron 150-600mám dva, důvodem je, že jsem na focení dost závislý a čekání na vrácení objektivu z případné opravy nechci riskovat

• Splnil, resp. předčil očekávání

Takové sklo jsem vždy chtěla konečně je doma.

• Velmi slušná kresba,rychlost,mechanické provedení

špičkový produkt

Určen pro
Canon
Typ objektivu
s proměnlivým ohniskem (ZOOM)
Rozdělení podle zorného úhlu
teleobjektivy

Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD je ultra teleobjektiv s 4x násobným zoomem a rozsahem ohniskových vzdáleností 150-600mm. Je určený pro zrcadlovky APS-C i full-frame.

Vhodný pro fotografování sportu, zvěře. VC stabilizace objektivu a USD zaostřování vám zajistí ostré a nerozmazané snímky. Objektiv je také vybaven povrchovými úpravami eBAND. Ultrazvukovým motorek autofokusu(USD) zaručí rychlé a plynulé ostření.

• Extrémní teleobjektivy pro fullframe jsou zboží, které obvykle nebývá levné a jejich rozměry často nabývají až nepraktic...

Zobrazit celou recenzi na www.fotoaparat.cz

• , zakoupeno v Oehling CZ

• fotím ptáky ve volné přírodě (naše ptactvo cz.)
    • ve spojení s foťákem CANON 7 D velmi dobrá kombinace
    • ptáci jsou velmi pohybliví a rychlá volba výřezu je velmi důležitá

• Splnil, resp. předčil očekávání

Takové sklo jsem vždy chtěla konečně je doma.

• Velmi slušná kresba,rychlost,mechanické provedení

špičkový produkt

• , zakoupeno v Oehling CZ

• velké ohnisko při schopnosti autofocus, obstojná kresba
    • ve srovnání s profi skly poněkud fórové provedení

slušný objektiv za dobrou cenu (33 000 Kč) - 330 000 Kč za obdobný Canon je moc velká porce.

• Rozsah
    • Stabilizace
    • 150 - 500 super kresba
    • rychlé ostření
    • velice kvalitní zpracování (nic se nekýve, nevyjíždí)
    • kresba na 600 mm dobrá až na f/8
    • na 600 mm nutno používat na pohybující se objekty ostření od 15 m
    • váha (to se dalo čekat)

Měl jsem objektivy od canonu (300 f/4, 400 f/5,6) a tento mě mile překvapil! Rozsah v poměru ke kvalitě a ceně je neuvěřitelný!

• , zakoupeno v Aaron

• Cena, kresba, bokeh, rozsah zoomu
    • Moje počáteční nedůvěra...

Netušil jsem, že po dlouhodobém užívání šedého Canonu 400mm bych mohl být spokojen s jinou značkou. Opak je pravdou, tento objektiv překonal moje očekávání. Pokud bude nadále spolehlivě sloužit, bude to jistě dobrá volba. Při focení drobných i odrostlejších opeřenců a nejen jich jsem velmi spokojen - výborná kresba, dobrý "odpich" od pozadí a parádní bokeh. V daném sortimentu v uvedené cenové relaci nevím o jiném sklu o tomto rozsahu a nevím, zda bych poznal u jiných, mnohonásobně drahých skel, též stejný, mnohonásobný nárůst kvality...

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• cena, rýchlosť ostrenia, stabilizátor, rozsah, vypracovanie,
    • trošku mäkšie na 600mm pri f6,3 ale nič čo by sa nedalo prežiť. subjektívne mi viac vyhovoval šupatkový systém zoomu na canone 100-400.

Zatiaľ u mňa prevládajú klady. Zápory som spomenul no nie sú nijako neprekonateľné.

• , zakoupeno v Foto.cz

• Dobrá kresba v celém rozsahu ohnisek, výkonný stabilizátor. Kvalitní antireflexivní vrstvy.
    • Sluneční clona - bajonet se dost špatně usazuje. Při nejdelším ohnisku pokles kvality kresby.

Objektiv měl velmi dobré recenze, zatím se zdá, že oprávněně.