TTArtisan 17 mm f/1.4 Canon EF-M

17mm, pouliční a dokumentární fotografie Širokoúhlý objektiv a velká clona Objektiv 17 mm f/1,4, který kombinuje pohodlnou širokoúhlou konstrukci s mimořádnou světelností...
4 490 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka FotoŠkoda

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Popis produktu

17mm, pouliční a dokumentární fotografie Širokoúhlý objektiv a velká clona Objektiv 17 mm f/1,4, který kombinuje pohodlnou širokoúhlou konstrukci s mimořádnou světelností...

Parametry produktu

Výrobce
Určen pro
Canon
Typ objektivu
s pevným ohniskem
Rozdělení podle zorného úhlu
širokoúhlé

Parametry produktu

Výrobce
Určen pro
Canon
Typ objektivu
s pevným ohniskem
Rozdělení podle zorného úhlu
širokoúhlé

Popis produktu

17mm, pouliční a dokumentární fotografie

Širokoúhlý objektiv a velká clona

Objektiv 17 mm f/1,4, který kombinuje pohodlnou širokoúhlou konstrukci s mimořádnou světelností. Objektiv je určen pro použití s bezzrcadlovkami formátu APS-C a poskytuje ekvivalentní ohniskovou vzdálenost 25 mm. Optická konstrukce tohoto objektivu má 9 členů v 8 skupinách a úhel záběru je 81°. Tento objektiv se vyznačuje světelností f/1,4 a maximální clonou, takže je vhodný pro práci při slabém osvětlení a také umožňuje lepší kontrolu nad hloubkou ostrosti pro selektivní ovládání zaostření. Je to rychlý a přenosný objektiv vhodný pro fotografování krajiny, přírody a pouliční fotografie.

Dokumentární fotografie

Při fotografování 17mm objektivem lze dosáhnout dobré vyváženosti osob a objektů na snímku. Dobře se tedy hodí pro každodenní fotografování s objekty včetně ulice, krajiny a reportáže, které jsou zapamatovatelné.

Širokoúhlý objektiv, ale ne těžký na ovládání

S ohniskovou vzdáleností 17 mm se jedná o širokoúhlý objektiv se zorným úhlem přibližně 81°. Není tak přehnaný a obtížně ovladatelný jako ultraširokoúhlý objektiv, což vám umožní snadněji zaznamenat krásné záběry.

Fotografování portrétů

V porovnání se středními teleobjektivy se 17 mm chová lépe při záznamu informací o prostředí, umožňuje lepší integraci scenérie a postav do snímku, je dobrou volbou pro fotografování na výletě.

Velká clona zvyšuje možnosti tvorby

Obvykle se širokoúhlé objektivy kombinují s menší clonou a tak nikdy nemůžete mít vše, širokoúhlost a velkou světelnost. Ale díky maximální cloně F1,4 vám náš 17mm širokoúhlý objektiv poskytuje větší prostor pro kreativitu.

Fotografujte při slabém osvětlení

Rychlá maximální clona f/1,4 podporuje práci v obtížných světelných podmínkách s větším příjmem světla.

Vynikající kvalita obrazu

Vynikající kvalita obrazu od středu až po okraje.

Minimální zaostřovací vzdálenost

Ruční konstrukce ostření umožňuje plynulé a jemné ovládání spolu s minimální zaostřovací vzdáleností 20 cm.

Kompaktní a přenosný

Tento objektiv váží pouhých 248 g a je navržen tak, aby byl co nejlehčí a nejkompaktnější. Nejenže s fotoaparátem vypadá skvěle, ale také nezatíží vás na cestě.

Zacvakávací clona

Díky zacvakávací cloně můžete přepínat, aniž byste se na objektiv dívali, zejména při fotografování v noci.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaDárekZdarma98 % • 9 577 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.