ZEISS Compact Prime CP.3 XD 85mm T2.1 Planar T* PL

Vykazují křišťálově čisté vlastnosti, které ZEISS proslavily společně se systémem výměnných mountů a šíří záběru full-frame. Verze ZEISS CP.3 XD představuje inovativní a...
182 890 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka FotoŠkoda

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Popis produktu

Vykazují křišťálově čisté vlastnosti, které ZEISS proslavily společně se systémem výměnných mountů a šíří záběru full-frame. Verze ZEISS CP.3 XD představuje inovativní a...

Parametry produktu

Typ objektivu
s pevným ohniskem

Parametry produktu

Typ objektivu
s pevným ohniskem

Popis produktu

Vykazují křišťálově čisté vlastnosti, které ZEISS proslavily společně se systémem výměnných mountů a šíří záběru full-frame. Verze ZEISS CP.3 XD představuje inovativní a průkopnickou datovou technologii pro objektivy urychlující a zjednodušující práci na scéně a v post produkci.

ZEISS eXtended Data je unikátní technologie založená na /i Technology poskytující informace o zkreslení objektivu a vlastnostech stínění v reálném čase. S objektivy ZEISS CP.3 XD mají i malé produkce s omezenými rozpočty přístup k nejnovějším pokročilým technologiím používaným u velkorozpočtových filmů, reklamě a televizních pořadech.

 • Čistě křišťálový vzhled ZEISS dokonale ladící s ostatními kinematografickými objektivy ZEISS.
 • Ladění barev a šíře záběru full frame ve všech ohniskových délkách od 15 do 135 mm.
 • Speciální potah čoček podporující projekty s vysoce dynamickým rozsahem.

Objektivy ZEISS CP.3 představují profesionální sadu nástrojů zjednodušující práci na scéně. Dobře se s nimi manipuluje, umožňují rychlou výměnu výbavy a poskytují vám velkou svobodu pro tvůrčí realizaci vašich nápadů.

 • Standardní umístění zaostřovacích kroužků a konzistentní přední průměr 95 mm umožňují rychlou a snadnou výměnu během práce.
 • Výjimečně plynulý chod rotace zaostření i v extrémních teplotních podmínkách umožňuje nový a sofistikovaný konstrukční design.
 • Konzistentní zarážky clonových čísel zjednodušují práce nasvícením a kompenzacemi expozic při práci (T2.9 pro 15 až 21 mm a T2.1 pro 25 až 135 mm)

Technologie ZEISS eXtended Data přináší nové možnosti zjednodušení a zvýšení přesnosti zachycení obrazu a pracovních postupů. ZEISS eXtended Data sjednocuje dvě datové řady: klíčové údaje objektivu založené na otevřeném standardu /i Technology a podporované celou řadou fotoaparátů a příslušenství plus specifické údaje objektivů ZEISS obsahující jejich přesné parametry.

 • Jedinečná technologie poskytující informace o zkreslení objektivu a parametrech zastínění v reálném čase pro urychlení pracovního toku na scéně i v post produkci.
 • Nastavení objektivu se digitálně zaznamenává na každém obrázku záznamu, čímž odpadá potřeba ručních záznamů nastavení objektivu pro každý záběr.
 • Dokumentování parametrů objektivu posiluje tvořivost tím, že umožňuje zpracovávat v post produkci komplexnější záběry najednou.

Kompaktní a odlehčená konstrukce vám umožňuje využívat různé stabilizační systémy a sestavení ideální fotografické sady pro záběry v zúžených prostorech i pro pořizování dynamických záběrů.

 • Tento kompaktní a odlehčený design je ideální pro ruční natáčení a použití s gimbalem, dronem a Steadicam.
 • Konzistentní rozměry a hmotnost u všech ohniskových vzdáleností umožňují rychlou výměnu objektivů při práci s drony a gimbaly.
 • Super plynulá rotace umožňuje použití malých zaostřovacích motorů

Technické údaje

Clona: T 2.1 až T 22 **Zaostření nablízko:**1.0 m

Délka: Přední průměr: Hmotnost:

Horizontální zorný úhel

Full frame: APS-H: Super 35: Normal 35: APS-C: MFT:

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma98 % • 9 577 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.